четвер, 25 серпня 2022 р.

"Анатомія ритейлу". Приходь. Обирай. Читай!

 


Шановні читачі!

Пропонуємо вашій увазі книгу про «королеву економіки» – роздрібну торгівлю. У колективній монографії за редакцією Віктора та Романа Корсаків «Анатомія ритейлу», викладено досвід менеджменту «Наш Край» та SPAR Україна за 20 років свого не простого, проте результативного розвитку. Автори поділилися прикладними аспектами ритейлу, теоретично обґрунтовуючи їх, надали корисні поради, які дозволять ефективно розвинути роздрібний бізнес із нуля та підвищити ефективність наявного.

Анатомія ритейлу. Як стати лідером роздрібного ринку : поради від менеджменту "Наш Край"/SPAR / ред.: В. Корсак, Р. Корсак. – Дрогобич : Коло, 2021. – 808 с. – (Онтологія менеджменту).

«Монографія є не лише унікальною за змістом, а й за формою: у книгу включено десятки творів найкращих сучасних українських художників із колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Це, з одного боку, підвищує рівень засвоєння матеріалу, а з іншого – забезпечує розвиток естетичного інтелекту читача та сприяє зацікавленості мистецтвом. Ми живемо в епоху інформаційного «потопу» і водночас тотального дефіциту часу, тому паралелізм пізнання – професійного та естетичного – є одним зі шляхів вирішення цих проблем», — кажуть автори.

Книга створена для кожного, хто займається ритейлом або планує вибрати цей напрямок розвитку, теоретиків та практиків торгівлі; виробників та дистриб’юторів; викладачів предметів про торгівлю та студентів; кожного, хто цікавиться проблемами цієї галузі економіки. Запрошуємо до перегляду книги у відділ виробничої літератури Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки.
Немає коментарів:

Дописати коментар