середу, 12 жовтня 2022 р.

Здорове харчування – шлях до здоров’я та довголіття (книжкова виставка)16 жовтня – Всесвітній день здoрoвoгo харчування.Здорове, правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Мета Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування – залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві.

Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Надмірні перекуси стали проблемою для багатьох. Як не набрати зайвих кілограмів та ще й зміцнити імунітет, ви можете дізнатися з книг про здорове харчування.

На книжковій виставці «Здорове харчування – шлях до здоров’я та довголіття» фахівці відділу виробничої літератури Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки представили для користувачів кращі видання, які допоможуть їм скласти відповідний раціон, зберегти фігуру та міцне здоров’я.


Рекомендуємо переглянути неймовірно цікаві та захоплюючі книги від УІК :
1. Клопотенко Є. Зваблення їжею з українським смаком / Є. Клопотенко. – Київ : Книголав, 2020. – 176 с.

2. Клопотенко Є. Зваблення їжею : 70 рецептів, які захочеться готувати / Є. Клопотенко. – Київ : Книголав, 2021. – 192 с.

3. Коваленко О. Фрукти проти овочів : чому кавун – не ягода, а томат – це фрукт / О. Коваленко. – Київ : Віхола, 2021. – 224 с.

4. Івченко З. Готуємо по-українськи / З. Івченко. – Львів : Урбіно, 2021. – 160 с.Читайте та будьте здорові!

Немає коментарів:

Дописати коментар