вівторок, 15 вересня 2020 р.

15 вересня – День народження Google

15 вересня – День народження Google
Багато хто навіть не пам’ятає часів, коли не існувало пошукової системи Google. Уявити життя без неї сьогодні нелегко… Компанія Google, її історія виникнення, розвиток і сучасний стан оповиті безліччю різноманітних сенсаційних новин, чуток, легенд і міфів…

Цікаві факти про компанію :
  • Дата, яку компанія Google обрала своїм днем народження, залишається загадкою. Адже компанія була заснована 4 вересня 1998-го, а домен google.com зареєстрований 15 вересня 1997 року. 
  • Отримавши чек на 100 тисяч, тепер компанія могла собі дозволити переїхати із гуртожитку. Щоправда, не в багатоповерховий офіс, а в гараж Сьюзен Воджицкі (яка зараз, до речі, є головним директором YouTube). 
  • «Комп’ютери, стіл для настільного тенісу і яскраво синій килим стали тоді місцем роботи у перші дні і пізні ночі. (А традиція збереження речей кольоровими продовжується і донині)», – мовиться на сайті Google. 
  • Сьогодні штаб-квартира компанії, розташована у Кремнієвій долині, називається Googleplex. Переїхали туди в 2003 році. 
  • Компанія має більш ніж 60 тисяч працівників у 50 різних країнах світу. 
  • Google – щоправда, вже давно не просто пошуковик. Він виготовляє сотні товарів, серед яких мобільні телефони, та має численну кількість проєктів. YouTube – до речі, один із них. Google Mail, Google Maps безкоштовний перекладач і так далі – все це частина величезної мережі. 
  • «Google та її головна компанія Alphabet беруть участь у всьому, починаючи від розробки безпілотних автомобілів до спорів із президентом Дональдом Трампом», – мовиться у статті видання Time

Компанія стала не тільки яскравим прикладом ведення успішного сучасного бізнесу, але й демонстрацією видатних досягнень у науці та техніці. Більше того, вона поступово стала культовим явищем і зразком сучасного способу життя, роботи, навчання і навіть відпочинку. Чому так багато людей хоче працювати в Google ? На ці та інші цікаві питання ви дізнаєтесь із книг, які є у фондах нашої книгозбірні, зокрема, у відділі виробничої літератури.


Бок Ласло. Робота рулить! Уроки Google: правила гри у команді мрії / Л. Бок ; пер. з англ. А. Дудченко. – Київ : Наш формат, 2016. – 422 с. 


Гелловей Скотт. Велика четвірка.Прихована ДНК Amazon, Apple. Facebook і Google / С. Гелловей ; пер. з англ. М. Смагіна. – Київ : КМ-Букс, 2019. – 295 с.


Шмідт Е. Як працює Google / Е. Шмідт, Дж. Розенберг ; за участі А. Ігл ; авт. передм. Л. Пейдж ; пер. з англ. Ю. Гордієнко. – Київ : КМ-Букс, 2018. – 303 с. Сподіваємося, що ви переглянете рекомендовані книги, які  допоможуть вам втілити у життя власні задуми. Чекаємо на зустріч з вами!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар