субота, 4 вересня 2021 р.

5 вересня – День підприємця

 День підприємця України в 2021 році припадає на 5 вересня.

Наразі в Україні налічується понад 1,5 мільйона зареєстрованих підприємців, які забезпечують країну найрізноманітнішими товарами й послугами.

Український День підприємця — це не тільки щирі вітання з професійним святом і побажання здоров'я, терпіння і сил в цій нелегкій праці. Це ще й традиційне проведення різних форумів, тренінгів, присвячених питанням підприємництва в цілому і специфіку роботи в тій чи іншій галузі, в певних умовах, а також участь у виставках і численних акціях, які сприяють просуванню і розвитку бізнесу.

Свій бізнес — це завжди важко. Чим би ти не займався, які б обсяги не намагався витягти на своїх плечах. Це робота, по суті, з рідкісними святами і вихідними, принаймні, на перших порах, це величезна відповідальність і маса завдань, які доводиться вирішувати щодня, незалежно від власної компетентності в цих питаннях і наявності інших можливостей.

Відділ виробничої літератури Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки вітає з професійним святом енергійних, ініціативних людей, котрі зуміли організувати власну справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, своєю невтомною працею активно сприяють розвитку рідного краю та України загалом. 
Запрошуємо  на перегляд нових книг по даній тематиці. Ласкаво просимо!

Немає коментарів:

Дописати коментар