понеділок, 22 лютого 2021 р.

Знайомтесь! Нові книги від Українського інституту книги!

    Велике задоволення приносять нові книги від УІК, які надходять до бібліотеки, зокрема у відділ виробничої літератури. Це радість для всіх – як для бібліотекарів, так і для мешканців міста!  Чекаємо вас ! До зустрічі!

 Автор А. Харук в своїй книзі "Зроблено в Україні" розповідає про досягнення вітчизняної промисловості у чотирьох стихіях : на суші,  морі, в повітрі та космосі – від перших паротягів, тракторів, танків, пароплавів до штучних супутників Землі та відомих у всьому світі літаків "Антей", "Руслан", "Мрія". Видання вміщує понад дві сотні ілюстрацій. 
 Харук А. Зроблено в Україні / А.  Харук . – Харків : Фоліо, 2019. – 266 с.Короткі оповідання-спогади О. Векленка не претендують на всеосяжну картину Чорнобильської трагедії. Це лише маленький фрагмент, її відображення у свідомості художника, що волею долі опинився на вістрі, як тоді говорили "боротьби з буремною стихією атома, що вийшов з-під контролю".

Векленко О. Чорнобиль : етюди з натури / О. Векленко ; пер. англ. С. Орлова. – Харків, Вид-во Ранок : Фабула, 2019. – 144 с.Немає коментарів:

Дописати коментар