До Дня енергетика, який в Україні щорічно відзначають 22 грудня, у нашій книгозбірні відбувся День спеціаліста «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії».
«В умовах дефіциту енергоносіїв, а також гострого браку маневрених потужностей Україна повинна раціонально використовувати енергоресурси, у тому числі відновлювані джерела енергії» – про це доповідав академік Б. Є. Патон.
Як зауважила завідувач відділу виробничої літератури Т. Яцюк, лідерами в галузі альтернативної енергетики є
4 технології: біопаливо, паливні елементи, сонячна та вітрова енергетика. Альтернативна
енергетика – складна, але перспективна галузь. Альтернативні системи не
потребують закупівлі палива і складного утримання.
Але використання енергії сонця, вітру та низькопотенційних ресурсів потребує встановлення дорогого обладнання.
Як заощадити власні кошти з використання альтернативної енергетики, як впровадити сучасні проекти із відновлюваних джерел теплової та електричної станції, як підібрати обладнанння для кожного окремого випадку споживання енергоресурсів, обладнання яких виробників можливо придбати в Україні та про інші способи заощадження енергоресурсів, які актуальні на сьогодні, – про це слухачі дізналися з книжкової виставки "Збережемо енергію – допоможемо країні".
- Як економно використовувати електричну та теплову енергію? Як може економити електричну енергію кожна сім’я? Як замінити електричні лампи на енергозберігаючі, а також про ІТП, про утеплення будинків та як реалізовувати проекти з енергозбереження вдома. На ці та інші запитання дав відповіді головний інженер Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Заліщук М. П.
Немає коментарів:
Дописати коментар