четвер, 16 листопада 2017 р.

Зустріч з заслуженим працівником сільського господарства України, почесним магістром права Р. С. Чапюком з нагоди дня працівників сільського господарства

З нагоди дня працівників сільського господарства, який відзначають кожну третю неділю листопада, у стінах бібліотеки відбулася зустріч з заслуженим працівником сільського господарства України, почесним магістром права, головою координаційної ради Волинської обласної громадської організації «Захист дітей війни» Р. С. Чапюком.
Ростислав Степанович народився у с. Русів Володимир-Волинського району Волинської області в селянській родині.
Навчався у Львівському сільськогосподарському інституті, отримав вищу освіту за спеціальністю вченого агронома-економіста. Нашого гостя волиняни знають як людину чесну й безкомпромісну, головним життєвим принципом якої було: «Сповідувати правду, чого б це не коштувало!».
З його ініціативи у Володимир - Волинському районі було запроваджено розроблену Київським інститутом аграрної економіки систему планування заготівель сільськогосподарської продукції від ресурсного потенціалу. Ростислав Степанович брав участь у розробці проекту Конституції України, будучи Народним депутатом України другого скликання (1994-1998).
На заході були присутні студенти Луцького кооперативного колледжу Львівської комерційної академії, представники ГО " Захист дітей війни", письменниця Лариса Волошенюк та інші гості. Слухачам презентувалася книжкова виставка " У розвитку села – майбутнє нашої держави".Імпрезу вела Тетяна Яцюк, завідувач відділу виробничої літератури Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки.

Немає коментарів:

Дописати коментар