середа, 11 січня 2017 р.

АКАДЕМІК С.П. КОРОЛЬОВ – КОНСТРУКТОР РАКЕТ І КОСМІЧНИХ КОРАБЛІВ (книжкова виставка)Майбутній великий вчений С.П. Корольов появився на світ  12 січня 1907 року в Житомирі в родині вчителів.


    З ім’ям академіка Сергія Павловича Корольова пов’язані епохальні події людської цивілізації: запуск першого штучного супутника Землі, досягнення Місяця та Венери, політ в космос першого космонавта планети Земля.


    Корольов належав до тієї категорії людей, яку називають першопрохідцями, піонерами, челенджерами.Саме такі люди  доводять, що Земля обертається, розщеплюють атом і створюють космічні проекти, таким чином перегортаючи сторінки розвитку людства.


    Життя Сергія Павловича Корольова – яскраве горіння до самої смерті 14 січня 1966 року в розквіті творчих сил, в пору великих задумів. Йому тільки-но виповнилось 59. Нащадкам залишилися у спадок закладені ним підвалини пілотованої космонавтики, пріоритет у найпередовішій галузі людської діяльності. А ще – великий приклад того, як прожити життя, високо несучи горде звання Людини, долаючи численні терни, не ламаючись, підніматись до зірок.


    У відділі виробничої літератури ВДОУНБ імені Олени Пчілки до 110 – річчя від дня народження Головного конструктора  представлена  книжкова виставка «Академік Корольов С.П. – конструктор ракет і космічних кораблів».


    В матеріалах, представлених на виставці, окреслено життєвий і творчий шлях С.П. Корольова, показано притаманні йому риси як людини, вченого, інженера, керівника. Відвідавши нашу виставку, ви дізнаєтесь багато цікавого!

   Чекаємо Вас!


Немає коментарів:

Дописати коментар