понеділок, 25 квітня 2016 р.

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ТА ОХОРОНА ПРАЦІ (книжкова виставка)28 квітня Міжнародна організація праці (МОП) оголосила Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше 28 квітня Міжнародна організація праці (МОП) оголосила Всесвітнім днем проведеного американськими та канадськими робочими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.


В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Для Вас, шановні користувачі, відділ виробничої літератури Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки презентує і запрошує на постійно діючу книжкову виставку «Пожежна безпека та охорона праці».Немає коментарів:

Дописати коментар