четвер, 11 жовтня 2012 р.

Знайдеш в рослині порятунок

Перегляд літератури
Заповітні трави життя…
Так ніжно і ласкаво казали люди про лікарські рослини.  В цих словах і захоплення чудовими властивостями зелених цілителів, і відданість, і подяка матері - природі за подароване зцілення.  Саме лікарським рослинам людина зобов’язана позбавленню від багатьох хвороб.

Перегляд літератури «Знайдеш в рослині порятунок» знайомить користувачів з цілющими лікарськими рослинами, які споконвіку застосовує український народ для лікування і профілактики як окремих, так і багатьох груп численних недуг. До фітотерапії активно повертаються науковий світ та новітні біотехнології кінця XX століття. А повернення Людини, чи Людства, до цілющої природи завжди на часі і завжди – найактуальніше.

Змістовною була розповідь про цілющі сили дикорослих рослин  кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри екології і природокористування Луцького біотехнічного інституту Куха Івана Онисимовича.

А чи замислювались ви коли-небудь, що самі звичайні кімнатні рослини, які ростуть у вашому будинку крім краси і затишку можуть подарувати вам ще й здоров’я? 

Завітайте до нас! Адже  у фондах нашої бібліотеки  представлено широкий спектр літератури, пов’язаної з лікарськими рослинами  – довідники з народної медицини, книги та періодичні видання про дерева, кущі, трави, ягоди, які мають лікувальні властивості, способи збирання, сушіння та зберігання лікарської сировини,  а також поради народних цілителів.

Немає коментарів:

Дописати коментар