Коса була гордістю дівчини, символом цнотливості, незайманості та дівування. З давніх-давен людина особливого значення надавала своєму волоссю. За народним переконаннням волосся зберігає інформацію про рід, тобто таїть у собі родову пам’ять, відіграє роль своєрідного медіатора між Небом і Землею.
Напередодні романтичного свята Івана Купала головний бібліотекар відділу виробничої літератури Заєць О. П. провела народознавчу годину "Коса ж моя шовковая:дівоча коса в побуті, звичаях та обрядах",яку доповнює книжкова виставка по даній темі.Створення нового образу із заплітанням коси в домашніх умовах – продемонстрували молоді майстрині – працівники бібліотеки Галина Дрозд та Юлія Іванська.
Корисну інформацію про техніку плетіння коси, як вплітати в сучасну зачіску додаткові пасма користувачі дізнались з відеофільму, який показала Софія Ворожейкіна.
приємно, що ви не зупиняєтесь на досягнутому, а придумуєте все нові й нові форми соціокультурної діяльності. на святі було цікаво
ВідповістиВидалитиДорогі колеги - блогери! Зі святом! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
ВідповістиВидалитиЗ повагою БІБЛІОБЕРДИЧІВ!