понеділок, 12 березня 2012 р.

Жінки і квіти


Тематичний вечір
Найкращим і найдоступнішим засобом для пізнання барв та кольорів нашого життя є квіти. Щодня, відволікаючись від міської суєти та проблем, ми маємо надзвичайну можливість зануритися в казкову планету – планету квітів. Живі квіти, що приносять нам стільки позитивних емоцій і настрою, є невід'ємною частиною життя творчої людини.З нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру в обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся тематичний вечір «Жінки і квіти». Цей день дарує всім жінкам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів, які милують своєю красою, чарівністю, пробуджують найкращі почуття: ніжність, доброту, душевне тепло.


Кожного, кого приваблює чарівний світ квітів – наших постійних і ніжних супутників, про мистецтво створення букетів та квіткових композицій, при якій нагоді їх дарувати, як прикрасити декоративними і живими рослинами житло, про нові сорти квітів, їх вирощування і догляд вас ознайомить книжкова виставка «Квітів не буває багато».


Як пишно квітка лотоса цвіте!

Яка жагуча врода у тюльпана!

Яке в ромашки серце золоте!

Яка троянда горда і духмяна!

2 коментарі:

 1. Дуже цікавий і змістовний захід,особливо сподобалася інформація про квіткові гороскопи. Молодці!

  ВідповістиВидалити
 2. Шановні колеги, наш блог нагородили почесним званням Чудо-Блог.З радістю ділимося цією нагородою з Вами! З повагою Пчілки-Поліглоти.

  Потрібно:
  - подякувати тому, хто нагородив Вас званням "Чудо-блог" та розмістити активне посилання на його блог;
  - розмістити на своєму блозі зображення нагороди;
  - передати естафету іншим цікавим блогам;
  - написати сім фактів про себе;
  - повідомити про нагороду в коментарях.

  ВідповістиВидалити